Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Navigation
af: Navigasie

en: Sidebar
af: Systaaf
