Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Value
bg: Стойност

en: Help
bg: Справка

en: Top
bg: Връх

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Navigation
bg: Навигация

en: Hours
bg: Часове

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
