Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Top
bo: འགོ

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ
