Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: Help
cs: Nápověda

en: Top
cs: Nahoru

en: Header
cs: Hlavička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Days
cs: Dnů

en: Hours
cs: Hodin

en: Discount
cs: Sleva

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu
