Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Value
el: Αξία

en: Help
el: Βοήθεια

en: Top
el: Κορυφή

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Sold out
el: Εξαντλήθηκε

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Days
el: Ημέρες

en: Sidebar
el: Πλευρική ζώνη

en: Hours
el: Ώρες

en: Discount
el: Έκπτωση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Footer Bottom
el: Υποσέλιδο κάτω

en: Highlight
el: Επισήμανση

en: Min.
el: Λεπτά

en: Footer Top
el: Υποσέλιδο πάνω

en: Only at
el: Μόνο

en: You save
el: Εξοικονομήστε

en: Time left to buy
el: Χρόνος που απομένει για αγορά

en: Sec.
el: Δευτ.

en: purchases!
el: αγορές!

en: The offer is active
el: Η προσφορά είναι σε ισχύ

en: The offer is over!
el: Η προσφορά έχει τελειώσει!

en: Share to friends!
el: Μοιραστείτε το με φίλους!

en: Opendeals Theme
el: Θεματική παραλλαγή Opendeals

en: Open Deals theme is used by the Open Deals distribution.
el: Η θεματική παραλλαγή Open Deals χρησιμοποιείται από τη διανομή Open Deals.
