Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Value
eo: Valoro

en: Help
eo: Helpo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Navigation
eo: Navigado
