Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Home
fil: Bahay

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Help
fil: Tulong

en: Header
fil: Ulunan

en: Navigation
fil: Paglalayag
