Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Value
fr: Valeur

en: Help
fr: Aide

en: Top
fr: Haut

en: Header
fr: Entête

en: Days
fr: Jours

en: Sidebar
fr: Barre latérale

en: Hours
fr: Heures

en: Discount
fr: Remise

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Footer Bottom
fr: Bas du pied de page

en: Highlight
fr: Surligner

en: Footer Top
fr: Haut du pied de page
