Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Value
gl: Valor

en: Help
gl: Axuda

en: Top
gl: Superior

en: Header
gl: Encabezado

en: Navigation
gl: Navegación

en: Discount
gl: Desconto

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal
