Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Value
hr: Vrijednost

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
