Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Value
hu: Érték

en: Help
hu: Súgó

en: Top
hu: Teteje

en: Header
hu: Fejléc

en: Sold out
hu: Elfogyott

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Days
hu: Napok

en: Sidebar
hu: Oldalsáv

en: Hours
hu: Órák

en: Discount
hu: Árengedmény

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Highlight
hu: Kiemelt
