Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Value
id: Nilai

en: Help
id: Bantuan

en: Top
id: Atas

en: Navigation
id: Navigasi

en: Discount
id: Diskon

en: Skip to main content
id: Lompat ke isi utama
