Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Gildi

en: Help
is: Hjálp

en: Top
is: Toppur

en: Header
is: Haus

en: Sold out
is: Uppselt

en: Discount
is: Afsláttur
