Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Value
ja: 値

en: Help
ja: ヘルプ

en: Top
ja: トップ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Days
ja: 日

en: Sidebar
ja: サイドバー

en: Hours
ja: 時

en: Discount
ja: 割引

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動
