Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Value
km: តម្លៃ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Top
km: កំពូល

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​
