Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Days
kn: ದಿನಗಳು

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: Twitter
kn: ಟ್ವಿಟ್ಟರ್

en: Highlight
kn: ಹೈಲೈಟ್
