Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Help
mn: Тусламж

en: Top
mn: Дээд

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
