Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်
