Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Help
pl: Pomoc

en: Top
pl: Góra strony

en: Header
pl: Nagłówek

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Days
pl: Dni

en: Sidebar
pl: Pasek boczny

en: Hours
pl: Godziny

en: Discount
pl: Rabat

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Highlight
pl: Zaznaczenie
