Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Value
ps: بيه

en: Help
ps: مرسته

en: Header
ps: سرۍ

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل
