Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Help
sl: Pomoč

en: Top
sl: Na vrhu

en: Header
sl: Glava

en: Navigation
sl: Navigacija
