Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Help
te: సహాయం

en: Top
te: పైన

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని
