Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Value
vi: Giá trị

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Top
vi: Đầu

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Sold out
vi: Hết hàng

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Days
vi: Ngày

en: Hours
vi: Giờ

en: Discount
vi: Giảm giá

en: Skip to main content
vi: Nhảy đến nội dung

en: Highlight
vi: Tô sáng
