Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Value
ar: القيمة

en: Help
ar: مساعدة

en: Top
ar: الأعلى

en: Header
ar: الترويسة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Sidebar
ar: الشريط الجانبي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي
