Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Help
az: Dəstək

en: Header
az: Başlıq

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Footer Bottom
az: Alt hissə aşağı
