Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Help
ca: Ajuda

en: Top
ca: Part superior

en: Header
ca: Capçalera

en: Sold out
ca: Exhaurit

en: Navigation
ca: Navegació

en: Days
ca: Dies

en: Sidebar
ca: Barra lateral

en: Hours
ca: Hores

en: Discount
ca: Descompte

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Footer Bottom
ca: Peu de pàgina inferior

en: Footer Top
ca: Peu de pàgina superior
