Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Value
de: Wert

en: Help
de: Hilfe

en: Top
de: Oben

en: Header
de: Kopfzeile

en: Days
de: Tage

en: Sidebar
de: Seitenleiste

en: Hours
de: Stunden

en: Discount
de: Rabatt

en: Skip to main content
de: Direkt zum Inhalt

en: Footer Bottom
de: Fußzeile unten

en: Highlight
de: Hervorheben

en: Footer Top
de: Fußzeile oben
