Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Help
eu: Laguntza

en: Top
eu: Goian

en: Header
eu: Goiburua

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Days
eu: Egunak

en: Hours
eu: Orduak
