Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Value
fi: Arvo

en: Help
fi: Ohje

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Days
fi: Päivät

en: Sidebar
fi: Sivupalkki

en: Hours
fi: Tunnit

en: Discount
fi: Alennus

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön
