Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Value
hi: मान

en: Help
hi: मदद

en: Top
hi: ऊपर

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Sold out
hi: बिक गया

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Sidebar
hi: साइडबार
