Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Value
it: Valore

en: Help
it: Aiuto

en: Top
it: In cima

en: Header
it: Intestazione

en: Navigation
it: Navigazione

en: Days
it: Giorni

en: Sidebar
it: Barra laterale

en: Hours
it: Ore

en: Discount
it: Sconto

en: Skip to main content
it: Salta al contenuto principale

en: Footer Bottom
it: Piè di pagina inferiore

en: Footer Top
it: Piè di pagina superiore
