Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Value
jv: Biji

en: Help
jv: Pitulungan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama
