Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
