Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Help
lt: Pagalba

en: Top
lt: Viršus

en: Header
lt: Antraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Days
lt: Dienos

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Hours
lt: Valandos

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį
