Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Help
fa: راهنما

en: Top
fa: بالا

en: Header
fa: سربرگ

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی
