Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Value
ru: Значение

en: Help
ru: Справка

en: Top
ru: Вверху

en: Header
ru: Шапка

en: Sold out
ru: Распроданный

en: Navigation
ru: Навигация

en: Days
ru: Дни

en: Sidebar
ru: Боковая панель

en: Hours
ru: Часы

en: Discount
ru: Скидка

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: Highlight
ru: Подсвеченный
