Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Help
sk: Pomoc

en: Top
sk: Navrch

en: Header
sk: Hlavička

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Days
sk: Dni

en: Sidebar
sk: Bočný panel

en: Hours
sk: Hodiny

en: Discount
sk: Zľava

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah
