Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Help
sv: Hjälp

en: Top
sv: Överst

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Navigation
sv: Navigering

en: Days
sv: Dagar

en: Sidebar
sv: Sidospalt

en: Hours
sv: Timmar

en: Discount
sv: Rabatt

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Footer Top
sv: Sidfot Topp
