Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Value
tr: Değer

en: Help
tr: Yardım

en: Top
tr: En üst

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Days
tr: Günler

en: Sidebar
tr: Kenar Çubuğu

en: Hours
tr: Saat

en: Discount
tr: İndirim

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Highlight
tr: Vurgulu
