Open Deals Theme (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Help
uk: Довідка

en: Top
uk: Зверху

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Sold out
uk: Розпроданий

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Days
uk: Дні(в)

en: Sidebar
uk: Панель

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Discount
uk: Знижка

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Twitter
uk: Твітер

en: Footer Bottom
uk: Низ нижнього колонтитула

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Footer Top
uk: Верх нижнього колонтитула

en: You save
uk: Ваша знижка
