Open Enterprise (7.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: @drupal installation complete
bo: @drupal་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Installing updates
bo: གསར་སྒྱུར་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་བཞིན་པ

en: Preparing to update your site
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པར་གྲ་སྒྲིག་བྱེད་བཞིན་ཡོད

en: Downloading updates failed:
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་ནང་དོན་ཚུར་ལེན་མ་ཐུབ།

en: Updates downloaded successfully.
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་ནང་དོན་ཚུར་ལེན་ཚར།

en: Fatal error trying to download.
bo: ཚུར་ལེན་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཚབ་ཆེན་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
bo: དབྱིན་ཡིག་ཚེག་འབྲེང་, ཡིས་མཚམས་དབྱེ་བའི་མིང་ཚིག་གི་ཐོ་ཞིག་སྤྱད་ནས་ཁྱེད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་མཚན་ཉིད་འབྲི་བ།
