Open Enterprise (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Tags
el: Ετικέτες

en: @drupal installation complete
el: Η εγκατάσταση του @drupal ολοκληρώθηκε

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
el: Έγιναν όλες οι απαραίτητες αλλαγές στο %dir και στο %file. Τώρα θα μπορέσετε να καταργήσετε τα δικαιώματα εγγραφής σε αυτά, προκειμένου να αποφύγετε κινδύνους ασφάλειας. Αν δεν είστε σίγουρος πώς να το κάνετε, συμβουλευτείτε το <a href="@handbook_url">ηλεκτρονικό εγχειρίδιο</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
el: Συγχαρητήρια, εγκαταστήσατε το @drupal!

en: Installing updates
el: Εγκατάσταση ενημερώσεων

en: Preparing to update your site
el: Προετοιμασία για την ενημέρωση του ιστοτόπου σας

en: Downloading updates failed:
el: Η λήψη των ενημερώσεων απέτυχε:

en: Updates downloaded successfully.
el: Οι ενημερώσεις λήφθηκαν με επιτυχία.

en: Fatal error trying to download.
el: Ανεπανόρθωτο σφάλμα κατά την προσπάθεια λήψης.

en: Basic page
el: Βασική σελίδα

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
el: Χρησιμοποιήστε τις <em>βασικές σελίδες</em> για το στατικό σας περιεχόμενο, όπως μια σελίδα 'Σχετικά'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
el: Χρησιμοποιήστε ετικέτες για να ομαδοποιήσετε τα άρθρα σε κατηγορίες με παρόμοιο θέμα.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.
