Open Enterprise (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: @drupal installation complete
hy: @drupal տեղադրումը ավարտված է

en: Congratulations, you installed @drupal!
hy: Շնորհավորում ենք, դուք տեղադրել եք @drupal!

en: Basic page
hy: Տարրական էջ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hy: Օգտագործել <em>հիմնական էջերը</em> Ձեր մշտական բովանդակության համար ,ինչպես օրինակ  "Մեր մասին " էջը:

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hy: Օգտագործեք թեգեր խմբավորելու համար հոդվածները նմանատիպ թեմաները բաժիններում:
