OpenEnterprise (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: @drupal installation complete
kk: @drupal қондырылды

en: Installing updates
kk: жаңартудың орнатылуы

en: Preparing to update your site
kk: сiздiң сайтыңыздың жаңартуына әзiрлеу

en: Downloading updates failed:
kk: Жаңартулар сәтті қотарламады

en: Updates downloaded successfully.
kk: Жаңарту сәтті аяқталды

en: Fatal error trying to download.
kk: Қотару әрекетте жөнделмес қате
