OpenEnterprise (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: @drupal installation complete
kn: ದ್ರುಪಾಲ್ ಸ್ಥಾಪನೆ(ಇನ್ಸ್ತಲೆಶನ್) ಸಂಪೂರ್ಣವಾಯಿತು .

en: Installing updates
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ಗಳನ್ನು ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
