OpenEnterprise (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Tags
sq: Etiketat

en: @drupal installation complete
sq: Instalimi i @drupal përfundoi

en: Installing updates
sq: Duke instaluar përditësimet

en: Preparing to update your site
sq: Duke u përgatitur për të përditësuar sajtin tuaj

en: Downloading updates failed:
sq: Shkarkimi i përditësimeve dështoi:

en: Updates downloaded successfully.
sq: Përditësimet u shkarkuan me sukses.

en: Fatal error trying to download.
sq: Gabim fatal në përpjekje për të shkarkuar.
