Open Enterprise (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Installing updates
ug: يېڭى نەشرىگە كۆتىرىش

en: Preparing to update your site
ug: تور بېكەت نەشرىنى كۆتىرىش تەييارلىقى

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت
