Open Enterprise (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Tags
et: Sildid

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
et: Kõik vajalikud muudatused kaustas %dir ja failis %file on tehtud, sa peaksid neilt eemaldama kirjutusõiguse, et vältida turvariski. Kui sa ei tea, kuidas seda teha, peaksid lugema <a href="@handbook_url">veebikäsiraamatust</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.
