Open Enterprise (7.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Tags
hr: Oznake

en: @drupal installation complete
hr: @drupal instalacija završena

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
hr: Sve nužne promjene na %dir i %file su napravljene, tako da bi, s istih,  trebali ukloniti dopuštenja zapisivanja, kako bi izbjegli sigurnosne rizike. Ukoliko niste sigurni kako ovo napraviti, provjerite <a href="@handbook_url">mrežni priručnik</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
hr: Čestitamo, instalirali ste @drupal!

en: Basic page
hr: Statična stranica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hr: Koristite <em>Statičnu stranicu</em> za nepromjenjive sadržaje poput stranice 'O nama'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hr: Koristite oznake kako bi grupirali unose o strodnim temema u kategorije.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.
