OpenEnterprise (7.x-1.0-beta4) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Tags
sk: Značky

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
sk: Boli vykonané všetky potrebné zmeny na %dir a %file, takže pre nich môžete odstrániť povolenie pre zápis, aby ste sa vyhli bezpečnostnému riziku. Ak neviete ako to urobiť, nazrite do <a href="@handbook_url">online príručky</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.
